Dámske oversize tričko s výstrihom na chrbte

Dámske oversize tričko s decentným výstrihom na chrbátiku pre zvýraznenie ženskosti. Šaty sa dajú otočiť, takže využijú ich aj maminky, na kojenie vďaka väčšiemu výstrihu, avšak pozor, šaty otočené opačne sadnú pre väčšie poprsie. Vďaka pohodlnému, oversize strihu ich oblečie aj tehotenské bruško (mnou otestované). 

Výber farieb je z dvoch materiálov : organický úplet alebo tencel, ktorý odporúčame všetkým ženám, ktoré milujú padavý materiál, pod ktorým sa cítite "nahé". Absorbuje viac vlhkosti a preto je to ideálna voľba na leto

Výber veľkostí je v tomto prípade jednoduchší ako pri iných.  Bežne nosím S, avšak toto tričko mám vo veľkosti S,M. Všetky sedia dokonale. Na fotke zelený tencel, veľkosť M. (ktorú oblečie aj žena s veľkosťou L, XL, ktorá nemá rada príliš oversize) 

Ak máte záujem aj vy o dĺžku na mieru, stačí nám tento údaj doplniť do poznámky. (od najvyššieho bodu pleca po dolný kraj)

Veľkosť
Materiál
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
36 € 36 € 36 € 36 € 36 € 40 € 40 € 40 € 40 € 40 € od 36 €
Dostupnosť: Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Šijeme na základe objednávky, doba dodania je 10-15 dní Zvoľte variant
Dámske oversize tričko s výstrihom na chrbte